AHŞABIN SICAKLIĞINI YAŞAMINIZA YANSITIN. . .

Pergola Wood Kataloğu İndir

PERGOLA WOOD

wood genel

AHŞAP KONSTRÜKSİYONLU TENTE SİSTEMİ

Pergola A.Ş. sizlerin memnuniyeti ve güveni için, estetik görüntüsü, doğal malzeme seçimi ve detaylardaki şıklığıyla yaşamınızın her alanında rahatlığınız için ahşap konstrüksiyonlu açılıp kapanabilir motorlu pergola tente sistemleri hazırlamaktadır.

tag

NATUREL

Malzemenin işlenerek değerlendirilmesi, ahşaptan yapılan ürünlerin tasarlanması, üretimin planlanması ve kalite kontrolünün yapılmasına kadar olan aşamaların tümünde ahşabın doğal özelliğini kaybetmeden yaşam alanlarınıza uyguluyoruz.

tag

ESTETİK

Pergola Wood teknolojisi işlevsel değerleri ile mekanların kullanışlılığını, estetik değeriyle de yaşadığımız ve çalıştığımız mekanların sıcak, renkli ve doğal bir ortam haline gelmesini sağlar. Sanatı ve tekniği birleştirerek tasarlanan wood serisi tüm yaşam alalarınıza uyum gösterir.

tag

FONKSİYONEL

Pergola wood, üzerine adapte edilen açılıp kapanabilir motorlu bir sistemle çalışır. Bu sistem sayesinde gündüzleri gölgenin verdiği serinliğin keyfini yaşarken, aynı mekanınız da geceleri gökyüzündeki muhteşem yıldızların keyfini süreceksiniz.

MEVSİMİN DOĞAL ESTETİĞİ. . .

Pergola Wood Kataloğu İndir

DOĞALLIKTAKİ KALİTE

WOOD ZERAFETİYLE KEYİFLİ MEVSİMLER

tag

AHŞABIN ZERAFETİ

Ahşap iskelette kullanılan lamine ahşaplar, standart ahşaptan daha uzun ömürlü ve bakımı kolay bir malzemedir. Lamine ahşaplar, standart ahşabın özelliklerini, dayanıklığını ve sıcaklığını en doğal şekilde mekanınıza yansıtmaktadır.

tag

YILLAR BOYU SİZİNLE

Pergola Wood tente sisteminde, emprenye ve lamine edilmiş ahşap konstrüksiyon ile güneşe, yağmura ve rüzgara dayanıklı su geçirmez özel tente kumaşları kullanmaktadır. Bu sayede tente sisteminiz zerafetini uzun yıllar korumaya ve sürdürmeye devam eder.

tag

MİNİMALİST

Karşı karşıya kaldığınız problemleri çözüme dönüştüren, kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan pergola, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlandı.

wood genel

HER MEVSİM HAYALİNİZ

Pergola Wood serisi dış mekanların keyfini çıkarmanızın en doğal yoludur. Havanın güneşli, rüzgarlı, yağmurlu yada bulutlu olması sizi etkilemez. Pergola wood açık alanlarınızı her mevsim keyifle yaşanabilir hale getirmekle birlikte ahşabın zarafet ve sıcaklığını açılır kapanır tente sisteminin pratikliğiyle birleştiriyor.

MEVSİMLERDEN PERGOLA. . .

Pergola Wood Kataloğu İndir

PERGOLA FARKI

MEVSİMDE TASARIM HİKAYEMİZ

Firmamızın başarısının arkasındaki en önemli etken müşteri memnuniyetine olan saygımızı en üst seviyede tutmamızdır. Konusunda uzman kadrosu, kaliteli hizmet ilkesi ile Pergola A.Ş. satış ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini savunmakta ve bu konuda sektöründe öncü olmaktadır.

tag

Yazın En sıcak Günlerinde bir Ağaç Gölgesi

Blackout Tavan Örtüsü ile % 100 Güneş Koruması

Tavan örtüsü, 5 yıl süresince solmaya ve çürümeye karşı garantilidir. Karartma ( Black - out) özelliği sayesinde güneş ışınlarını % 100 engelleyerek iç mekanın serin ve ferah kalmasını saşlar. Özel üç boyutlu kumaş dokusu ile ekstra mekan hissi oluşturan tavan örtüsü, kolayca temizlenebilir olup krem, gri ve beyaz renklerde mevcuttur.

tag

Kışın En Çetin Şartlarında Sıcacık Bir Ortam İçin

Hava ve su geçirmezlik garantili conta sistemi.

Mekanınızı olumsuz hava koşullarından korumak amacıyla uygulanan Pergola; birinci sınıf izolasyon ürünleri ve hazırlanan conta sistemleri sayesinde kışın en soğuk günlerinde dahi bahçe ve terasınızın keyfini sürmenizi sağlar.

tag

Hayal Edin Biz Renklendirelim

Tüm doğal ağaç renkleri ve size özel renkler emrinizde

Pergola Wood sistemleri taşıyıcı konstrüksiyonlarında istediğiniz tüm doğal ağaç renkleri yada istediğiniz özel düz renklerde hazırlanabilir.

tag

Keyifli Sohbetleri Akşam da Devam Etmesi İçin

Hareketli Spot Işık Sistemi

Mekanınızın gereksinimleri doğrultusunda tasarlanacak olan aydınlatma sistemi ile; hareketli, uzaktan kumandalı, dimmer fonksiyonlu, spot ışıklar sayesinde karanlık tek bir yer dahi kalmayacak.

tag

Göz Zevkinizi Hiçbir Pürüz Bozmayacak

Pergolanın geliştirdiği ahşap konstrüksiyon

Ahşap iskelette kullanılan lamine ahşaplar, standart ahşaptan daha uzun ömürlü ve bakımı kolay bir malzemedir. Doğal yapısı ve estetik görünümü ile mekanlarınıza uyum sağlar.

Pergola Wood Kataloğu İndir