HER MEVSİM İLKBAHAR
...

PERGOLA ALU

pergola alu

Pergola A.Ş. sizlerin memnuniyeti ve güveni için, dayanıklı ve estetik alüminyum konstrüksiyonlu, açılıp kapanabilir motorlu pergola tente sistemleri hazırlamaktadır.

Pergola Kataloğu İndir
tag

KALİTE

Pergola Alu serisinde kullandığı malzemeler ile kullanıcılarına kalite garantisi vermiştir. Alu, gölgelendirme sistemlerinde uzaktan kumanda sistemi, kullanım kolaylığı sunmakta ve sessiz çalışmasıyla etrafı rahatsız etmeden açık veya kapalı konuma geçmektedir.

tag

DETAY

Pergola A.Ş mimarları, Alu serisini tasarlarken kalitenin yanında görselliği de ön planda tutmuştur. Kolon ve kirişlerde kullanılan bitiş detayları, gizli su tahliyesi, geniş açıklarda kullanılan tek kirişte çiftli ray sistemini de kullanıcılarının beğenisine sunmuştur.

tag

SANAT

Her mevsimin sorunlarını çözüme dönüştüren kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan Pergola, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek tasarlandı. Alu serisi, tüm estetiğiyle kullanıcılarına adeta görsel bir şölen sunmaktadır.

Pergola Kataloğu İndir

ESTETİKTEKİ DAYANIKLILIK

Alu Kalitesiyle mevsim seçimi elinizde

tag

FONKSİYONEL

Pergolanın fonksiyonel özelliği sayesinde istediğiniz mevsimi yaşamakta özgürsünüz. Havanın güneşli ya da yağmurlu olması sizi etkilemez çünkü pergola Alu açık alanları güneş ışınlarından, rüzgar ve yağmurdan korunan dış mekanlar haline getirmek için tasarlanmış açılır kapanır bir sistemdir.

tag

ESTETİK

Pergolanın kalitesini daha iyi anlamak için detaylara bakmanız gerek. Mekanınızın estetiğini bozacak hiçbir şey göremeyeceksiniz. Tasarımlarımızda kullanılan patentli çözümler sayesinde, ne bir kablo göreceksiniz ne de üstü kapatılmamış bir cıvata. Pergolanın üstün teknolojisi kapalı sistemlerin arkasına saklanmıştır.

tag

DAYANIKLI

Saatte 117 km/s ile esen bir fırtına, pergola üzerinde biriken onlarca kilo kar, yaz güneşinin yakıcı hali, bardaktan boşalırcasına yağan yağmur, sizin açık hava keyfinizi bozamaz. Level 11 dayanıklılık garantisi olan pergola ile mevsimsel sıkıntılar sizi rahatlığınızdan alıkoyamaz. Artık sizin için her mevsim Pergola.

DEĞİŞMEYEN MEVSİMİNİZ

Pergola Alu serisi dış mekanların keyfini çıkarmanızın en dayanıklı yoludur. Özel tente kuması sayesinde sistemler; güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Pergola Alu gölgelendirme sistemi, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

Pergola Kataloğu İndir

MEVSİMLERDEN PERGOLA
...

PERGOLA FARKI

MEVSİMDE TASARIM HİKAYEMİZ

Firmamızın başarısının arkasındaki en önemli etken müşteri memnuniyetine olan saygımızı en üst seviyede tutmamızdır. Konusunda uzman kadrosu, kaliteli hizmet ilkesi ile Pergola A.Ş. satış ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini savunmakta ve bu konuda sektöründe öncü olmaktadır.

tag

Hayal Edin Biz Renklendirelim

Ral kartelasında ki tüm renkler ve ahşap desenler sizin emrinizde

Pergola sistemleri taşıyıcı konstrüksiyonda, tüm ral renkleri uygulanacağı gibi ahşap desenli renklerde ya da işyerinizin kurumsal kimliğine uygun renklerde hazırlayabilir.

tag

Kesintisiz Açık Hava Kültürü için Teknoloji

Dünyada ilk kez uygulanan Patentli monoblok Ray Sistemi

Pergola A.Ş’nin patentli ürünü olan monoblok ray sistemi ile tek taşıyıcı üzerinden iki sistem ayrı çalışabilmektedir.

tag

Yazın En sıcak Günlerinde bir Ağaç Gölgesi

Blackout Tavan Örtüsü ile % 100 Güneş Koruması

Tavan örtüsü, 5 yıl süresince solmaya ve çürümeye karşı garantilidir. Karartma ( Black - out) özelliği sayesinde güneş ışınlarını % 100 engelleyerek iç mekanın serin ve ferah kalmasını saşlar. Özel üç boyutlu kumaş dokusu ile ekstra mekan hissi oluşturan tavan örtüsü, kolayca temizlenebilir olup krem, gri ve beyaz renklerde mevcuttur.

tag

Göz Zevkinizi Hiçbir Pürüz Bozmayacak

Pergolanın geliştirdiği gizli dere sistemi ve kendinden yağmur oluklu ön kiriş

Uzmanlarımızın üstün tasarımları ile ortaya çıkan estetik uygulamaya hayran kalacaksınız. Rakipsiz taşıma sisteminin yanı sıra, yaşmur olukları estetik görünümü bozmamak amacıyla gizlenmiştir.

tag

Keyifli Sohbetleri Akşam da Devam Etmesi İçin

Hareketli Spot Işık Sistemi

Mekanınızın gereksinimleri doğrultusunda tasarlanacak olan aydınlatma sistemi ile; hareketli, uzaktan kumandalı, dimmer fonksiyonlu, spot ışıklar sayesinde karanlık tek bir yer dahi kalmayacak.

tag

Kışın En Çetin Şartlarında Sıcacık Bir Ortam İçin

Hava ve su geçirmezlik garantili conta sistemi.

Mekanınızı olumsuz hava koşullarından korumak amacıyla uygulanan Pergola; birinci sınıf izolasyon ürünleri ve hazırlanan conta sistemleri sayesinde kışın en soğuk günlerinde dahi bahçe ve terasınızın keyfini sürmenizi sağlar.

tag

Sessizliğin Garantisi

Somfy Motor Sistemleri ile Sorunsuz kullanım

Tüm PERGOLA sistemlerimizde konumunda dünya lideri olan SOMFY motor ve otomasyon sistemleri kullanılmaktadır. Motorlarımız 5 yıl garantili olup, dünyadaki en sessiz motorlardır.

AVANTGARDE

Alüminyum Konstrüksiyonlu Tente Sistemi

pergola alu

Pergola Alu Avantgarde, klasik çizgileri, dayanıklı materyalleri ve de en küçük detaya kadar gösterilmiş titiz dizaynı dengeli bir sistem içinde bir arada görmeyi sevenler için hazırlanmış bir pergola sistemidir. Tamamen alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilmiş olup bakım gerektirmez. Dış mekanlar da şık ve modern bir pergola rahatlığı ile yaşamak isteyenlere tek başına mükemmel bir çözüm sunar.

Pergola Alu Avantgarde Teknik Çizim
technical

ELEGANT

Alüminyum Konstrüksiyonlu Tente Sistemi

pergola alu

Pergola Elegant; dış mekanlarda yaşamak için dizayn edilen, zarif ve dayanıklı hale getirilmiş pergola tente sistemidir. Pergola Alu koleksiyonunun fonksiyonel bir gelişimi olan bu ürün, bahçenizde veya terasınızda çekici alanlar oluşturmanız için idealdir. Pergola Alu Elegant Tente Sistemi, tarzınız ve yapılarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimleri karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda dayanıklılık ve zarafet garantisi sunar.

Pergola Alu Elegant Teknik Çizim

  DETAYLAR

 • Ekstrüze edilmiş alüminyum profiller.
 • Su geçirmez, alev almaz, yüksek dayanıklı Block-out kumaş.
 • Tamamı paslanmaz Inox vidalar.
 • Ön kiriş içinde gizli su tahliye yağmur deresi.
 • Sessiz çalışan Delrin makaralar.
 • Uzaktan kumandalı kontrol

  TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Alüminyum Ray Profili: 110x140mm
 • Alüminyum Dere Profili: 135x170mm
 • Alüminyum Ayak Profili: 110x135mm