MANZARANIZ KESİLMESİN. . .

i-Zipscreen Kataloğu İndir

i-Zipscreen

wood genel

İLERİ TEKNOLOJİ DIŞ MEKAN PERDE SİSTEMİ

zip-1-a

i-Zipscreen® dış mekanların kapalı alanlara dönüştürülmesi için çeşitli çözümler sunmakla birlikte evinizi dışa doğru genişleterek, elverişli ve güvenli ortamların oluşturulmasına yardımcı olur.

i-Zipscreen® her mevsim konforunuz için tasarlanmış dış mekan stor perdelerdir. Esnek, kullanımı kolay ve son derece dayanıklıdır. Sistemin ana noktası, özel olarak tasarlanmış fermuarın kullanılan endüstriyel kumaşın kenarlarına kaynakla tutturularak süper-güçlü taban kapatma özelliğine sahip olan bir sisteme dönüşmesidir. İsteğinize göre sunduğumuz farklı opsiyonlar ile bulunduğunuz ortama mevsimsel çözümler sunar.

Her mevsim konfor hedefimizdir. i-Zipscreen® markasıyla üretimini yaptığımız özel motorlu dış mekan perde sistemleri her mevsimin tadını çıkarabileceğiniz fonksiyonel çözümler sunar.

i-Zipscreen® dış mekan perde sistemi bulunduğunuz ortamı güneş ışığı, rüzgar, hafif yağmur ve böceklerin etkilerinden korur. Üretimde kullanılan fermuar teknolojisi ve taban kapatma bandı ile en elverişli kullanımı sağlar. Estetik duruşu ile bulunduğu ortama zenginlik katan i-Zipscreen® üretiminde ileri teknolojik endüstriyel kumaşlar kullanılır.

i-Zipscreen Kataloğu İndir
tag

DAYANIKLI

i-zipscreen® için kullanılan tüm ürünler, %100 paslanmazdır. Sadece paslanmaz çelik somunlar kullanılmıştır. Alüminyum profiller AW-6063 T66 alaşımından meydana gelmiştir.

tag

FONKSİYONEL

i-zipscreen® her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Dış mekan kumaşları sayesinde, bir taraftan rüzgarı keserken diğer taraftan rnanzaranızın kesilmemesini sağlayacaktır.

tag

KORUYUCU

Bu sistem değişik amaçlarla (teras, balkon, bançe vb.) güneşin zararlı ışınlarından, rüzgârdan ve haşerelerden korunmak için, basit, güvenli ve de etkili açıp kapama sistemleri gerektiren yapılarda kullanılabilir.

i-Zipscreen Kataloğu İndir

Seçimini yapabileceğiniz farklı kumaş seçenekleriyle şu faydaları sağlayacaksınız:

 • Güneşten mükemmel koruma
 • Gizlilik (mahremiyet)
 • Yağmur
 • Gürültü
 • Rüzgâr
 • Böcek
 • Enerji tasarrufu

Özel projelerinizde aynı zamanda dış mekân panjurları, güneşlikleri ve hatta sineklikler yerine pencerelerin dışına uygulanan kumaş perdeler olarak yukarıdaki tüm faydaları sağlamak için kullanabilirsiniz. Motorlu sistem kullanımı çok kolay ve pratiktir.

MİMARİYE KUSURSUZ UYUM

i-Zipscreen Kataloğu İndir

Estetik Çözümler İçin i-Zipscreen®

i-Zipscreen® Keyifli Bir Yaşam ve Çalışma Alanı Yaratır

tag

SİSTEM

i-zipscreen® güneş-koruma kumaşının tüm yapıyı iki taraftaki kanallardan sıkıca tutan simetrik bir fermuara sahip olduğu basit bir prensibe dayanmaktadır.

tag

TEKNOLOJİ

İleri taknoioji fermuar sistemi sayesinde, kumaş her pozisyonda rüzgâr korumasına sahiptir ve kapalı pozisyonda sinek koruması sağlayabilir.

tag

ESTETİK

Kullanım koiaylığı ve konfor sağlayan i-zipscreen® teknolojisi ofis|ere, bina projelerine ve şahsi konutlara sanatsal bir bakış açısı katar

i-Zipscreen Kataloğu İndir
zipscreen

Güneşin Tüm Faydalarından Yararlanın

i-zipscreen® Faydaları

i-zipscreen® akıllı fermuar sistemi:

Rüzgar-geçirmez perde Rüzgarda dalgalanan ve yırtılan kumaş artık geçmişte kaldı.

Buruşmaz Fermuar teknolojisi, pürüzsüz, buruşma yapmayan bir kumaş sağlar. i-zipscreen® güneş ışınlarını cam yüzeylere düşmeden engeller.

Enerjiyi ve ısıyı kontrol edin Binayı güneş enerjisinden korumak ve ideal bir iç mekan iklimi yaratmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Sineklik Böceklerin istila etmesine olanak tanımadan evinizi yoğun bir şekilde havalandırmak artık mümkün. Yan kanal ve

Sessiz Çalışma Gürültüsüz çalışan bir alt çıtayı garanti ediyoruz. Kolay kullanım otomatik çalışma özelliği

Kolay bakım i-zipscreen® çok fazla bakım gerektirmez.

Sonbahar, kış ve ilkbahar mevsimleri boyunca, güneş ışınlarının tüm taydalarından yaraıianabilirsiniz. Ancak yazın, bu bina aşırı ısınmaya elverişli olabilir ve bu sebeple bina sakinleri rahatsızlık verici ışık yansımalarına maruz kalabilir.

Yapısal güneş koruma sistemleri ve perdeleri, binayı aşırı ısınmadan korumak ve güneş ışınlarını cam yüzeyine düşmeden engellemeye yardım etmek amacıyla kullanılır. İstenmeyen ısı ve rahatsızlık verici parlama içeriye giremez.

i-Zipscreen Kataloğu İndir

GÜVENLİ YAŞAM ALANI

i-Zipscreen Kataloğu İndir

i-zipscreen®

Kesintisiz Açıkhava Kültürü İçin Teknoloji

Firmamızın başarısının arkasında ki en önemli etken müşteri memnuniyetine olan saygımızı en üst seviyede tutmamızdır. Konusunda uzman kadrosu, kaliteli hizmet ilkesi ile Pergola A.Ş satış ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini savunmakta ve bu konuda da sektöründe öncü olmaktadır.

tag

lsı Koruma Ve Işık Kontrolü

Soltis kumaşları, aşağıdaki özellikleri bir araya getirmek için en uygun delik sistemini sağlar.
 • Güneş ışığına karşı etkili bir koruma,
 • Kullananlann rahatını sağlamak için tabii ışıktan yeterince yararlanma. Böylece Soltis kumaşlan aşağıda yazılanlarda görevini hakkıy1a yerine getirir
 • Binalann ısı kontrolü,
 • Hoşa giden ve en uygun ışıkiı ortamların sağlanması.
 • tag

  Özel Teknoloji Précontraint Serge Ferrar

  Dünya çapında patentli Précontrain Sterge Ferrari® teknolojisi birleşik maddeyi, üretimin tamamı süresince gergin tutma esasına dayanır.

  Özellikleri: Olağanüstü boyut sabitliği, Uzun ömürlü mekanik direnç, İplerin kıvrmlarından daha fazla et kalınlığı , Yüksek sevyede düzlük.

  Faydaları: Kurulum ve kullanım sırasında şekii bozulmaz. Uzamaz ve yırtılmaz, estetik ve mekanik bakımdan uzun ömürlü, kalınlığı azdır, az yer kaplar, kolay rulo yapılır estetiği garantilidir, perdahlı yüzey, bakımı kolay.

  tag

  Renkler Alemi Oluşturulabilir

  Cepheleri giydirmek ve yaşatmak
 • Serge Ferrari'nin diğer mimari ürün yelpazesine uyumlu renkier
 • Stor, tekstil cephe ve sabit gölgelik kıullanan bina ile mükemmel uyum ..
 • Perfonmans ve estetiğin birlikteliği
 • tag

  Göz Kamaştırmayan Şeffaflık

  Kullananların rahatı için tabii ışığın getirisinde cömerttir

  Teknik ve estetik çözümleri arttırmak için 50 renkten oluşan geniş bir seçenek sunar:

 • Yüzeyin konumuna uyum sağlayacaktır,
 • En uygun ışık iletimi [TV] çarpanını seçmek,
 • Dışarısının görünümünü korur,
 • İçeridekilerin mahremiyetini sağlar.
 • tag

  Pergola ile i-zipscreen® Mükemmel Uyumu

  Eviniz yada işyerinizdeki pergola ile mükemmel bir uyum sağlar.

  Kendine Has Üstünlükleri: Termik koruma ve görüş rahatlığı arasında ideal uyum, dışanya doğru mükemmel görüş, hava koşulları ve LNye karşı direnç, hafif, dayanıkiı ve %100 geri dönüşüm.

  Uygulamalar: Dış cephe gölgelikieri, veranda ve camekan gölgelikieri, gölgelik tenteleri.

  i-Zipscreen Kataloğu İndir